Külastage meie poodi Charma Kodusalongi, Parnu mnt 236, Järve Keskuses!

Magamistoa seinte kaunistamine

Dekoratsioonid seintele – moodne, retro, romantiline või klassikaline – saage inspiratsiooni enda jaoks sobiva seinakaunistuse leidmiseks.

Raamidega lõputud võimalused

Magamistoa seina kaunistamine ja raamid on midagi, mis justkui kuuluksid kokku. Raamidega saate esile tõsta fotosid, väljatrükke, tikandeid ja isegi kunstiteoseid. Kaasaegse stiiliga magamistoa seinakaunistuse jaoks valige tumedate raamide kooslus. Saate nende paigutust korraldada erineval viisil ja luua kohandatud komplekt, näiteks segades suurusi ja kujundeid või kombineerides mitu samade mõõtmetega kaadrit. Kui raam on valmistatud vananenud puidust, integreerub see ideaalselt romantilisse või maalähedasse stiili.

Noorte magamistoa seinte dekoreerimisel panustage miksimisele. Teie lapsed saavad valida fotod ja mälestused, mida nad soovivad kuvada. Valige asukoht oma maitse järgi: nii voodil kui laual või seintel toovad fotod hulganisti visuaalset eripära.

Kui te ei suuda otsustada, kuidas oma fotosid esitelda, valige multivisioon raam. Avad fotode paigutamiseks on juba konfigureeritud ja täiustatud kaasaegse, klassikalise või tööstusliku kontuuriga. Seina kaunistamiseks peate ainult oma fotod sisestama ja ongi ainulaadne ja isikupärane kunstiteos valmis.

Näpunäide:

tapeet on suurepäraseks

dekoratsioonielemendiks

Tapeedi kasutamine seintel

Väga lihtne viis magamistoale iseloomu lisamiseks on valida tapeet. Kogu ruumi pole vaja tapetseerida, piisab ühest seinast. Värvilised troopilised väljatrükid, maagilised maastikud või lilleväljad, tapeet pole kunagi olnud nii moes kui hetkel.

Suure valiku tapeete leiate Tapeedikodu.ee e-poest.

Praktiline ja elegantne: peegel

Peegel võimaldab valgust paremini tubades levitada. Kui teie tuba on väike, ärge kartke kasutada suurt peeglit, et ruumi visuaalselt suurendada.

Nagu ka raamide puhul, saab ka nende kujunditega mängides luua peeglite kompositsiooni. See idee, nii dekoratiivne kui ka praktiline, sobib suurepäraselt voodi peatsi või kapi ees oleva seina jaoks. Kui soovite oma peegli kummutile asetada, et muuta see tualettlauaks, valige kummutiga komplektis olev peegel.

Kaasaegse kaheinimese magamistoa seina kaunistamiseks valige ruudukujuline, ümmargune või ristkülikukujuline metallist või puidust raamiga peegel. Mudelid, mis on raamitud looduslike kiududega nagu raffia või vitstest, sobivad ideaalselt romantilisse magamistuppa. Kui tuba on industriaalses stiilis valige näiteks aknapeegel või nahast raamiga peegel. Lõpuks valige retroefekti saamiseks kuldne metallraam lille või päikese kujuga.

Dekoratsioonid seintele – ruum kunstile

Magamistoa seinte kaunistamine on suurepärane võimalus oma magamiskoha isikupärastamiseks. Alljärgnevalt toome välja valiku originaalseid võimalusi, milles segunevad materjalid ja inspiratsioonid, et saaksite magamistuppa just omale meelepärase kaunistuse valida.

Maalid

Maalid võivad olla abstraktsed, troopikast inspireeritud ja värvikirevad või kujutada maastikke … Ühesõnaga, igaühele leidub midagi. Kaheinimesevoodiga magamistoa seinakaunistamiseks valige kõhklemata 140 x 190 voodi või 160 x 200 voodipeats. Kui tegemist on suurepärase toonitud ja disainiga peatsiga, siis piisab sellest üksi, et mitte seinu üle koormata.

Seinale riputatav kaunistus

Kuivatatud lilled kuldraamides, tähed ja metallist lillekimbud, seinakroonid … Riputamiseks on lai valik dekoratiivesemeid, mis näevad eriti head välja romantilises stiilis magamistubades, kus on ruumi ka loomulikule dekoratiivsele puudutusele.

Ärge kartke paigutada mitu dekoratsiooni kõrvuti, et luua sein, mis on täis maagiat ja võlu. Vaadake ka meie e-poes pakutavaid dekoratsioone seinale.

Dekoratsioonid seintele

Abstraktne ja elegantne suur seinakaunistus lisab ruumile iseloomu. Kompositsioonid, mis ühendavad puitu ja metalli, mangopuidust dekoratsioonid või kujuteldavate maastike abstraktsed esitusviisid: jällegi on valik lai.

Noorte magamistoa seina kaunistamisel kaaluge puust tähtedega vormitud sõnu, et neid uhkusega näidata. XXL makramee unenäopüüdja ​​või helendav maailmakaart võib leida koha ka noorimate toas.

Magamistoa seinakaunistused on isikupärase õhkkonna loomiseks hädavajalikud. Peeglid, pildiraamid, dekoratiivesemed ja kunstiline looming võimaldavad teil muuta ruumi stiilseks ja ainulaadseks. Teie otsustada on leida kombinatsioon, mis vastab kõigile teie vajadustele.

Allikas: https://www.maisonsdumonde.com/ES/es/e/article/decoracion-pared-dormitorio

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga