Külastage meie poodi Charma Kodusalongi, Parnu mnt 236, Järve Keskuses!

Feng Shui magamistoas

Feng shui põhineb positiivse energia, “chi” ringlusel ja on liigendatud viie olulise elemendi (vesi, maa, tuli, õhk ja metall) ümber. Maja paigutus peaks eelistama energiavooge, et tagada yin ja yang tasakaal. Maja yin -osad on mõeldud puhkamiseks: mitte ainult magamistuba, vaid ka lugemisnurk elutoas. Yang ruumides toimub elu (söögituba, köök, kontor).

Feng shui aluseks on mõned suurepärased kaunistamispõhimõtted, mis näitavad näiteks voodi orientatsiooni, mööbli paigutust, värvide ja aksessuaaride kasutamist. Magamistoas põhineb kõik sellele, mis soosib yin -energiat.

Lihtsustage ruumi feng shui magamistoa jaoks

Feng shui magamistoa toimimise nõue on maksimaalne vaba ruum, et võimaldada energia ringlust (ja muide ka teie oma!). Seetõttu eelistage madalat mööblit ja lihtsaid jooni ning veenduge, et neid oleks vähe. Näiteks puidust kaheinimesevoodi, millel on komplektis seinale kinnitatud öökapid. Charma.ee tootevalikus on mööbel magamistuppa, mis on hoolikalt valitud, pannes rõhku materjalidele, kvaliteedile ja mugavusele.

Vabastage ruumi, hoides võimalikult palju esemeid kas garderoobis või kapi kohale paigutatud kastides. Chi ringluse soodustamiseks vältige esemete hoiustamist voodi all. Magamistoa kuju peaks ideaalis olema ruudukujuline või ristkülikukujuline; vastasel juhul saate selle luua eralduskardina või Jaapani paneeliga.

Voodi õige paigutamine feng shui järgi

Feng shui põhimõtete kohaselt ei saa voodit kuhugi paigutada. Voodi jalg ei tohiks olla suunatud ukse või akna poole, nii et chi saaks takistamatult liikuda. Ideaalis asetatakse voodi toa keskele seina äärde, millel puuduvad avad. Kui see pole võimalik, jätke kindlasti voodi ja ukse vahele ruumi.

Voodi poole ei tohiks olla suunatud nurki ega teravaid esemeid ning samuti tuleks vältida nähtavaid laetalasid, kuna need võivad energiat juhtida. Kui olete oma magamistoas paljastanud talad, värvige need laega sama värvi, et need oleksid vähem nähtavad.

Põhja poole orienteerumine ei ole tingimata kohustuslik, kuid tegelikult sõltub see igast inimesest. Ideaalse kardinaalse punkti annab Kua number, mis saadakse sünnikuupäevast. Seetõttu peavad paarid selles osas kokkuleppele jõudma.

Vältige feng shui magamistoas taimi ja peegleid

Magamistoas olevad taimed toovad meeldiva värskuse ja loomuliku puudutuse. Feng shui põhimõtete kohaselt takistavad need siiski chi õiget ringlust. Tõepoolest, nad kannavad yangi energiat, mis võib häirida puhkamist.

Sellegipoolest saate loodust oma feng shui magamistuppa tuua, kasutades looduslikke materjale ja kiude. Puit on kohustuslik, kuid kaaluge ka vitstest rippvalgustit, punutud korve ja puuvillast või linast voodipesu.

Peeglid ei ole samuti soovitatud, kuna need kujutavad teist inimest või sissetungijat. Kui soovite, et teie feng shui magamistoas oleks peegel, asetage see garderoobi või kapi ukse taha. Samal põhjusel on feng shui magamistoas ekraanid keelatud (teler, telefon, arvuti …).

Eelistage feng shui magamistoa jaoks rahustavaid toone

Pehmed värvid on lõõgastavamad ja sobivad magamistuppa imehästi. Kahvatu sinine ja roheline, lillakas ja roosa, ooker ja valkjas on yin värvid, mis julgustavad lõõgastuma ja ergutavad kujutlusvõimet. Seetõttu valige oma feng shui magamistoa seinte jaoks pastelltoonid.

Sõltuvalt seina orientatsioonist peaksite valima konkreetse tooni: beež põhjas, roosa läänes, valkjas loodes. Pöörake tähelepanu sellele, et lagi on alati seintest kergem, et chi saaks tõusta. Kui võimalik, piirake ennast maksimaalselt kahe värviga, kandes peatoe seinale kõige tumedama värvi.

Magamistoas olevad feng shui värvid sõltuvad ka mööblist, aksessuaaridest ja voodipesust. Valige mööbli jaoks hele puit ja linade ja vaipade jaoks kahvatu toon. Aksessuaaride osas eelistage siledaid jooni ja ümaraid kujundeid. Valgustuse osas saate paigaldada hämarduslüliti, et teie vajadustele vastavalt oleks pehme või tugevam valgus. Suunake oma öölambid seina poole ja mitte voodi poole, et valgus oleks hubasem.

Vaadake dekoratsioone meie e-poest.

Allikas: https://www.maisonsdumonde.com/ES/es/e/article/dormitorio-feng-shui

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga