Külastage meie poodi Charma Kodusalongi, Parnu mnt 236, Järve Keskuses!

Kaasaegse disainiga ruumi sisustamine

Esmapilgul ei käi kaasaegse elutoa ja hubase atmosfääri kontseptsioonid käsikäes. Kuid kaasaegne elutuba on kujundatud ennekõike selleks, et oleks võimalik vaba aega mugavalt nautida. Kaasaegne ja elegantne elutuba peaks olema tõeline pelgupaik, kus saate lõõgastuda pere ringis või sõpradega ning soojas õhkkonnas. Kaasaegse disainiga ruumi sisustamine hõlmab disainmööblit ja dekoratsioone, mille iseloomujooned võimaldavad ühendada elegantsi ja mugavust.

Mööbli valimine

Moodsa diivani valimiseks valige tekstiiliga kaetud mudel, mis lisab teie interjööri koheselt soojust. Suures toas võib nurgadiivan olla ideaalne element, et saavutada mugavustsoon, kus saab puhata kogu pere. Kaasaegses elutoas on mööblil suur rõhk, seetõttu on diivanilaua lisamiseks eelistatav valida rafineeritud joontega mudel. See võib olla valmistatud klaasis, puidust või metallist: igal juhul valige suurem laud, et see oleks ka funktsionaalne. Teine oluline element teie kaasaegse elutoa kujunduse täiustamiseks on telerikapp. Kui võimalik, valige madal ja pikk, mis sisaldab Rootsi disainielemente. Puidust mudelid, mis ühendavad pildi- ja heliseadmete jaoks kapid ja augud, sobivad ideaalselt kaasaegsesse elutuppa. Tutvuge charma.ee poes pakutavate TV alustega, mis on elegantsed ja valmistatud vastupidavatest ja kvaliteetsetest materjalidest.

Must ja valge, hädavajalik duo kaasaegses ja elegantses elutoas

Kaasaegse stiiliga elutoa kujundamisel ei tohiks unustada värvide harmooniat. Kui me räägime kaasaegsest disainist, siis on musta ja valge kombinatsioon hädavajalik. See duo annab silmapilguga interjöörile elegantse ja ajatu ilme. Alustades näiteks valgest seinatoonist ja lõpetades musta diivaniga. Kaasaegse disainiga must diivan annab koheselt keeruka stiilikontrasti ja selle põhjal saate luua kohandatud kahetoonilise üldmulje. Mängige julgelt mööbli viimistlusega (matt või läikiv) ja materjalidega (kangad, nahk, puit, metall), et lisada elutoale stiili ja isikupära.

Olulised aksessuaarid kaasaegses elutoas

Aksessuaaride lisamine on hea võimalus rikastada interjööri värvinüanssidega ja isikupäraga. Dekoratsioonide puhul peitub saladus detailides. Üleliigsetel detailidel pole kaasaegses stiilis kohta, seega leidke tasakaal, et tagada ruumi isikupära ilma ruumi üle koormamata.

Valgustid on iga ruumi hädavajalik osa ning moodsas ja elegantses elutoas saavad neist autentsed dekoratsioonid. Kasutage näiteks minimalistliku stiiliga metallist lae- ja seinavalgusteid ning soovi korral ka põrandalampe.

Näpunäide: Kuidas kaunistada kaasaegse elutoa seinu?

Elutoa seinte kaunistamiseks võite nendele paigutada riiulid, mis on ka äärmiselt praktiline. Paigutage need tugele või otse seinale aga soovitame neid mitte üle koormata, et mitte ruumi üleküllastada. Abstraktne maal või originaalne peegel võib olla samuti hea valik seina kaunistamiseks. Meie e-poest leiate suure valiku dekoratsioone.

Kuidas tuua soojust kaasaegsesse ja elegantsesse elutuppa

Moodsale elutoale hubase hõngu andmiseks on hädavajalik valida padjad õigesti. Soovitame kasutada geomeetrilisi mustreid samas jälgides, et kujundid ja värvid sobiksid diivani stiiliga. Neli või viis patja on enam kui piisav, et muuta elutuba soojaks ja hubaseks.

Vaip on veel üks täiuslik element, mis muudab elutoa mugavaks varjupaigaks. Disaini osas järgige samu reegleid nagu padjad. Dekoratiivsed esemed ei ole ainsad elemendid, mis võivad kaasaegse elutoa atmosfääri meeldivamaks muuta. Ühe seina värvilise tapeediga või geomeetriliste motiividega katmine muudab ruumi ainulaadseks kohaks.

Kaasaegse disainiga ruumi sisustamine – allikas: https://www.maisonsdumonde.com/ES/es/e/article/salon-moderno

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga