Meist

Oleme abiks Teie kodu kujundamisel

Home Beauty

Kas soovid oma koju rohkem hubasust ja miks mitte ka väikest vaheldust? Kui jah, siis oled just õiges kohas. Home Beauty e-pood pakub kvaliteetset mööblit ja dekoratsioone, et täiendada sinu kodu detailidega, mis loovad ühtse terviku. Meie tootevalikut võib iseloomustada sõnadega – eksklusiivsus, kvaliteet ja elegants.

Läbi põhjaliku ostuprotsessi valime tooted, mille puhul pöörame erilist tähelepanu: materjali tüübile, loomisprotsessile ja ainulaadsele stiilile. Materjalidele viidates tahaksime rõhutada muu hulgas lehtpuid nagu mango, tamm, kasepuu, mis pakuvad suuremat vastupanu, tekstuuri ja loomulikke toone. Mis puutub loomisprotsessi, siis paljud tooted on valmistatud käsitsi. Oleme valinud omanäolisi tooteid, et muuta teie kodu ainulaadseks.

Meie e-poes müüdavate toodete ühendavaks jooneks on kvaliteet ja erinevad stiilid. Igat üksikut toodet müüme piiratud koguses, mis annab kindluse, et toode on ainulaadne.

Panustame toodete pakkumisele, mida klient soovib, ja oleme kindlad, et meie tooted annavad  uusi võimalusi kodu sisustamiseks. Meie tootevalikust avastate eksklusiivseid, elegantseid ja stiilseid tooteid, mis ei jäta kedagi ükskõikseks.

Meie missioon

Oleme sinu partner kodu sisustamisel.

Meie visioon

Oleme usaldusväärne ettevõtte, mis pakub klientidele erinevaid lahendusi kodu sisustamiseks.

Kes me oleme?

Täname, et olete Home Beauty kodulehel.

Oleme armunud ellu ja ilusse, mis sünnib inimeste kujutlusvõimest ja andest. Armastame loodust, reisimist ja kunsti kõigis selle aspektides. Meie eesmärk on pakkuda ainulaadseid tooteid, mis muudavad nägemust maailmast, mis aitavad ennast väljendada ja annavad teie kodule isikupära. See ei ole äri, vaid elustiil.

Entusiasm ja visadus, mis peegeldub meie silmis, inspireerib meid igapäevaselt edasi minema ja oma unistusi ellu viima. Meie unistus on pakkuda oma e-poes kõrgeima kvaliteediga tooteid konkurentsivõimelise hinnaga.

Liis Kreek

Asutaja

Ene Ollikainen

Asutaja